Loading in progress
Loading in progress

Zobacz co oferujemy

Główną specjalnością naszej firmy są przede wszystkim profesjonalne produkty do depilacji ciała: pasty cukrowe ROYX PRO oraz kosmetyki przed i po depilacji, wytwarzane na bazie naturalnych surowców. Produkty do depilacji ROYX PRO to jedyna taka oferta na rynku, która pozwala na profesjonalną depilację. Nasza firma oferuje pasty cukrowe do depilacji ciała, są odpowiednie dla różnych rodzajów skóry i włosów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także kosmetyki uzupełniające: pudry, balsamy, żele, lotiony do stosowania przed i po zabiegu depilacji oraz produkty do pielęgnacji domowej z serii HOMECARE.

Pasta cukrowa ROYX PRO

pastaregular

Najlepsza pasta cukrowa do depilacji ciała – ROYX PRO

Pasta cukrowa ROYX PRO to połączenie unikalnych składników i europejskich standardów produkcji, które sprawia, że depilacja staje łatwiejsza i jeszcze bardziej skuteczna.

Wielu zadowolonych Klientów zgodnie uważa, że jest to najlepsza pasta cukrowa do depilacji ciała, jakiej mieli okazję używać. Składa się na to kilka czynników. Po pierwsze, depilacja pastą cukrową ROYX PRO skutecznie usuwa każdy, nawet najdelikatniejszy włos. W przeciwieństwie do depilacji woskiem metoda ta wyrywa włosy zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu. Redukuje to ryzyko ich wrastania oraz ogranicza powstawanie podrażnień.

Nawet depilacja intymna pastą cukrową ROYX PRO jest w pełni bezpieczna i nie wpływa niekorzystnie na stan wrażliwych okolic. Po drugie, pasta cukrowa ROYX PRO pielęgnuje i peelinguje – każde oderwanie pasty zrywa też martwy naskórek, pozostawiając skórę niezwykle gładką i delikatną.Po trzecie, aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, co gwarantuje 100% dokładności. Ból związany z depilacją ograniczony jest do minimum. Twoi Klienci po spróbowaniu depilacji pastą cukrową nie będą chcieli słyszeć o żadnej innej metodzie.

Ponieważ jako producent pasty cukrowej na rynku istniejemy już od dawna, możesz mieć pewność najwyższej jakości produktów.

Duży wybór, wiele korzyści

Aby zapewnić maksymalną skuteczność depilacji, stworzyliśmy 7 rodzajów past cukrowych ROYX PRO, dla każdego typu skóry i włosów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów.

Przyjemna, bezpieczna i skuteczna depilacja? Pasta cukrowa ROYX PRO to potrafi!Co zyskujesz, wybierając pastę cukrową do depilacji ROYX PRO?

1. To produkt w 100% naturalny. Nie zawiera konserwantów.

2. Depilacja jest mniej bolesna w porównaniu z innymi jej metodami.

3. Pozostawia mniej wrastających i złamanych włosów, bo są usuwane zgodnie z kierunkiem wzrostu.

4. Cieszysz się właściwościami pielęgnacyjnymi – pasta nawilża i peelinguje, nie naruszając płaszcza hydrolipidowego skóry.

5. Higiena – koniec z klejącą się skórą po depilacji.

6. Minimum podrażnień – ewentualne zaczerwienienia znikają w mgnieniu oka.

7. Skuteczność – pasta jest bezlitosna nawet dla bardzo krótkich włosów.

8. Praktycznie brak przeciwwskazań – produkty można stosować także w przypadku żylaków i skóry naczyniowej.

 

ROYX PRO – wybierz słodką metodę depilacji!

"