Loading in progress
Loading in progress

Zobacz co oferujemy

Główną specjalnością naszej firmy są przede wszystkim profesjonalne produkty do depilacji ciała: pasty cukrowe ROYX PRO oraz kosmetyki przed i po depilacji, wytwarzane na bazie naturalnych surowców. Produkty do depilacji ROYX PRO to jedyna taka oferta na rynku, która pozwala na profesjonalną depilację. Nasza firma oferuje pasty cukrowe do depilacji ciała, są odpowiednie dla różnych rodzajów skóry i włosów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także kosmetyki uzupełniające: pudry, balsamy, żele, lotiony do stosowania przed i po zabiegu depilacji oraz produkty do pielęgnacji domowej z serii HOMECARE.

ROYX PRO – najskuteczniejsza pasta do depilacji ciała

pastaregular

Pasta cukrowa ROYX PRO to połączenie unikalnych składników i europejskich standardów produkcji, które sprawia, że depilacja staje łatwiejsza i jeszcze bardziej skuteczna. Wielu Klientów zgodnie uważa, że jest to najlepsza pasta cukrowa do depilacji ciała, jakiej mieli okazję używać. Składa się na to kilka czynników. Przede wszystkim pasta cukrowa do golenia ROYX PRO skutecznie usuwa każdy, nawet najdelikatniejszy włos. W przeciwieństwie do depilacji woskiem metoda ta wyrywa włosy zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu. Redukuje to ryzyko ich wrastania oraz ogranicza powstawanie podrażnień. Pasta z cukru to idealne rozwiązanie do depilacji całego ciała.

Pasta cukrowa ROYX PRO – bądź gotowa na gładkie ciało

Nawet depilacja intymna pastą cukrową ROYX PRO jest w pełni bezpieczna i nie wpływa niekorzystnie na stan najbardziej wrażliwych okolic ciała. Jest tak z kilku przyczyn. Po pierwsze, pasta cukrowa ROYX PRO pielęgnuje i peelinguje – każde oderwanie pasty zrywa też martwy naskórek, pozostawiając skórę niezwykle gładką i delikatną. Po drugie, aplikację produktu można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, co gwarantuje 100% dokładności. Ból związany z depilacją ograniczony jest do minimum. Pasta cukrowa w zestawie z naszymi pozostałymi produktami to przepis na idealnie gładką skórę niezależnie od pory roku. Twoi Klienci po spróbowaniu depilacji pastą cukrową nie będą chcieli słyszeć o żadnej innej metodzie. Wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje najwyższą jakość produktów. Naszą pastą cukrową możesz wykonać zabieg depilacji również w domu. Nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych urządzeń, choć oczywiście warto skorzystać z profesjonalnego podgrzewacza, ta pasta cukrowa sprawdzi się zarówno na ciepło, jak i do depilacji na zimno.

Duży wybór, wiele korzyści

Przyjemna, bezpieczna i skuteczna depilacja? Pasta cukrowa ROYX PRO to potrafi! Co zyskujesz, wybierając naszą pastę cukrową?

1. To produkt w 100% naturalny. Nie zawiera konserwantów.

2. Depilacja jest mniej bolesna w porównaniu z innymi jej metodami.

3. Pozostawia mniej wrastających i złamanych włosów, bo są usuwane zgodnie z kierunkiem wzrostu.

4. Cieszysz się właściwościami pielęgnacyjnymi – pasta nawilża i peelinguje, nie naruszając płaszcza hydrolipidowego skóry.

5. Higiena – koniec z klejącą się skórą po depilacji.

6. Minimum podrażnień – ewentualne zaczerwienienia znikają w mgnieniu oka.

7. Skuteczność – pasta jest bezlitosna nawet dla bardzo krótkich włosów.

8. Praktycznie brak przeciwwskazań – produkty można stosować także w przypadku żylaków i skóry naczyniowej.

 

ROYX PRO – wybierz słodką metodę depilacji!

"