Loading in progress
Loading in progress

Zobacz co oferujemy

Główną specjalnością naszej firmy są przede wszystkim profesjonalne produkty do depilacji ciała: pasty cukrowe ROYX PRO oraz kosmetyki przed i po depilacji, wytwarzane na bazie naturalnych surowców. Produkty do depilacji ROYX PRO to jedyna taka oferta na rynku, która pozwala na profesjonalną depilację. Nasza firma oferuje pasty cukrowe do depilacji ciała, są odpowiednie dla różnych rodzajów skóry i włosów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także kosmetyki uzupełniające: pudry, balsamy, żele, lotiony do stosowania przed i po zabiegu depilacji oraz produkty do pielęgnacji domowej z serii HOMECARE.

O nas

Producent pasty cukrowej ROYX PRO – o nas

ROYX PRO to zespól złożony z wykształconych kosmetologów oraz ambitnych technologów poszukujących nowych alternatyw i możliwości w kosmetologii. Naszym głównym celem jest poszerzanie horyzontów i wyznaczanie sobie nowych ścieżek poprzez tworzenie produktów, które odpowiadają potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.
Na rynku działamy od 2013 roku. Chcemy, by nasze produkty były bezpiecznie i zdrowe. Dlatego nie używamy szkodliwych, niszczących skórę składników.Kupując nasz produkt, możesz mieć pewność, że nie płacisz za markę, tylko za najlepszy wyrób w swojej kategorii. Już po pierwszym użyciu przekonasz się, że zarówno pasty cukrowe, jak i nasze kosmetyki są przyjemne w aplikacji i skuteczniejsze niż inne preparaty dostępne na rynku. Zobaczysz, jak bardzo wyprzedziliśmy konkurencję.

Stale czuwamy nad procesem produkcji

Firma ROYX PRO stworzyła profesjonalny i nowoczesny zakład produkcyjny, to właśnie tam powstają nasze pasty cukrowe do depilacji. Zarówno gotowe produkty, jak i komponenty, są poddawane badaniom mikrobiologicznym, dermatologicznym i fizykochemicznym. Daje to gwarancję bezpiecznego użytkowania naszych wyrobów.

Bezpieczeństwo i jakość

Zakład produkcyjny, w którym powstają nasze pasty, został zaprojektowany według najwyższych europejskich standardów. Wdrożyliśmy w nim normy GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). Uzyskaliśmy certyfikat GMP o numerze 482530 nadany przez LL-Certification.

Szkolenia ROYX PRO

Organizujemy profesjonalne warsztaty z depilacji pastą cukrową. Odbywają się one w naszym Centrum Szkoleń w Sosnowcu, ale także na terenie całego kraju, gdyż współpracujemy z wieloma hurtowniami kosmetycznymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy pakiety szkoleń indywidualnych dla gabinetów kosmetycznych. Możesz odbyć taki kurs bez konieczności ruszania się z miejsca, bo to my przyjedziemy do Ciebie! Prowadzimy również szkolenia w szkołach dla przyszłych kosmetologów, a także organizujemy pokazy oraz mini warsztaty. Szczegóły oferty znajdziesz w zakładce szkolenia.

W naszych szkoleniach uczestniczyło wielu kosmetologów i techników kosmetycznych z kraju i świata, którzy wprowadzili do swoich gabinetów depilację pastą cukrową ROYX PRO. Szkolimy specjalistów na całym świecie według autorskiej metody SUGAR EPIL SYSTEM.

Zaufaj załodze ROYX PRO!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

"