Loading in progress
Loading in progress

Zobacz co oferujemy

Główną specjalnością naszej firmy są przede wszystkim profesjonalne produkty do depilacji ciała: pasty cukrowe ROYX PRO oraz kosmetyki przed i po depilacji, wytwarzane na bazie naturalnych surowców. Produkty do depilacji ROYX PRO to jedyna taka oferta na rynku, która pozwala na profesjonalną depilację. Nasza firma oferuje pasty cukrowe do depilacji ciała, są odpowiednie dla różnych rodzajów skóry i włosów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także kosmetyki uzupełniające: pudry, balsamy, żele, lotiony do stosowania przed i po zabiegu depilacji oraz produkty do pielęgnacji domowej z serii HOMECARE.

Depilacja intymna pastą cukrową – zalety

Depilacja okolic intymnych do tej pory była nieprzyjemnym tematem. Kobiety, które decydowały się na zabieg z użyciem wosku, narzekały na ogromny ból, a po zabiegu – na nieestetycznie wyglądające, wrastające pod skórę włosy.  Na szczęście coraz więcej salonów kosmetycznych zamiast wosku oferuje swoim klientom depilację okolic intymnych pastą cukrową. W czym jest ona lepsza?

Mniejszy ból

Skóra wokół okolic intymnych jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa na ból. Dlatego też wiele kobiet, które regularnie depilują nogi i pachy, strefę bikini woli golić maszynką. Powinny one jednak skusić się na zabieg z użyciem pasty cukrowej. Pasta cukrowa jest o wiele delikatniejsza. Po pierwsze, podczas zabiegu z jej użyciem włosy wyrywane są zgodnie z kierunkiem ich rośnięcia. Dzięki temu mniej podrażniane są receptory bólowe, które znajdują się w mieszkach włosowych. Po drugie, pasta usuwa martwy naskórek, lecz nie przykleja się do żywych komórek skóry. W przeciwieństwie do wosku, podczas odrywania pasty nie są aż w takim stopniu podrażniane receptory znajdujące się tuż pod skórą. Nawet w tak delikatnych okolicach, jak strefa bikini, ból jest zdecydowanie mniej odczuwalny.

Włosy nie wrastają.

Depilacja pastą cukrową, a dokładnie usuwanie włosów zgodnie z kierunkiem ich rośnięcia, ma jeszcze jedną zaletę: ich wrastanie w skórę ograniczone jest do minimum. Usuwanie włosów woskiem lub depilatorem sprawia, że mogą one zmienić kierunek wzrostu, przez co rosną w dół mieszka lub spiralnie, tuż pod powierzchnią skóry. Po cukrowaniu wrastanie włosów zdarza się zazwyczaj w przypadku, gdy klientka ma tendencje do suchości skóry – musi po prostu lepiej ją pielęgnować. Sucha skóra tworzy tzw. rybią łuskę, przez którą włos nie może się przebić. W tym przypadku pomoże regularny peeling lub zastosowanie serum na wrastające włosy oraz nawilżanie skóry (kremy z mocznikiem, d-pantenolem, alantoiną, aloesem). Tuż po zabiegu klientka powinna zrezygnować z aktywności fizycznej, sauny i jacuzzi. Minimalizuje to możliwość nadkażenia skóry i zapalenia mieszków włosowych. Podczas higieny osobistej należy używać naturalnych i delikatnych preparatów myjących.

"