Loading in progress
Loading in progress

Посмотрите, что мы Вам предлагаем

Основная продукция нашей компании это специальные изделия для эпиляции тела: сахарная паста ROYX PRO и косметика употребляемая до и после эпиляции, которые изготовлен исключительно на основе натурального сырья.

EASY SUGARING POWDER

Puder do depilacji został stworzony na bazie bentonitu – naturalnego minerału, który nie zatyka ujść mieszków włosowych. Jest więc zatem lepszą alternatywą dla talku, który potrafi wysuszać skórę. Bardzo dobrze przygotowuje skórę do zabiegu – puder ROYX PRO to produkt naprawdę ułatwiający depilację. Pochłania nadmiar wilgoci i zwiększa przyczepność pasty do włosów, gwarantując szybki i sprawny przebieg zabiegu. Puder ten nadaje się również do depilacji miejsc intymnych, które są o wiele bardziej wrażliwe niż pozostałe partie ciała. Składniki pochodzenia naturalnego zawarte w pudrze ułatwiającym depilację gwarantują skuteczność przy jednoczesnym zmniejszeniu podatności skóry na alergie. Jest to niezbędny produkt w walce z podrażnieniami. Używając pudru do zabiegu depilacji, pożegnamy się na dłużej z niechcianym owłosieniem. Należy podkreślić jeszcze raz, że w swym składzie nie zawiera talku, co sprawia, że przy użyciu pudru nie odczujemy żadnego dyskomfortu po zabiegu depilacji. Przygotuj się na jedwabiście gładką skórę dzięki marce ROYX PRO.

  • W swym składzie nie zawiera talku

Порошок на основе бентонита, природного минерала, который не забивает волосяные фолликулы. Очень хорошо подготавливает кожу к процедуре эпиляции. Поглощает избыток влаги и улучшает адгезию пасты к волосам, благодаря чему процедура проходит быстро и эффективно.

  • В своем составе не содержит тальк
"