Loading in progress
Loading in progress

Zobacz co oferujemy

Główną gałęzią naszej firmy są specjalistyczne produkty do depilacji ciała- pasty cukrowe ROYX PRO oraz kosmetyki przed i po depilacji, wytwarzane wyłącznie na bazie naturalnych surowców.

O nas

ROYX PRO- To synonim nieprzeciętnej jakości.
Jesteśmy firmą produkującą pasty cukrowe do depilacji, a naszym celem jest, aby były one produktem najwyższej klasy. Tworzymy nasze produkty z pasją i największym zaangażowaniem, jesteśmy nie tylko profesjonalistami. Kochamy to, co robimy i dzięki temu oddajemy w państwa ręce produkt, z którego jesteśmy dumni.

ROYX PRO to zespól złożony z wykształconych kosmetologów oraz wybitnych technologów poszukujących nowych alternatyw i możliwości w kosmetologii. Naszym głównym celem jest poszerzanie horyzontów, nie podążamy linią najmniejszego oporu. Chcemy, by nasze produkty były bezpiecznie i zdrowe dla odbiorców, dlatego nie używamy szkodliwych, tanich, niszczących skórę składników, które znajdują się w większości preparatów zalewających drogeryjne półki.

Kupując nasz produkt, możesz mieć pewność, że nie płacisz za markę tylko za najlepszy wyrób w swej kategorii. Nie boimy się konkurencji.

Firma ROYX PRO posiada profesjonalne, nowoczesne laboratorium, to właśnie tam powstają nasze pasty cukrowe do depilacji. Zarówno gotowe produkty, jak i komponenty, poddawane są badaniom mikrobiologicznym i fizykochemicznym, gwarantuje to bezpieczeństwo i pewność podczas używania naszych wyrobów. Wyposażenie naszej siedziby spełnia także wszelkie standardy GMP (Good Manufacture Practice).

Organizujemy szkolenia z zakresu przeprowadzania profesjonalnej depilacji pastą cukrową. Odbywają się one w naszym CENTRUM SZKOLEŃ cyklicznie, więc zapraszamy do śledzenia aktualności. W naszych szkoleniach wzięło udział już bardzo wielu kosmetologów i techników kosmetycznych z kraju i świata, którzy wprowadzają do swych gabinetów depilacje pastą cukrową ROYX PRO.

Zaufaj załodze ROYX PRO!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

"